KARİYER old

Nestlé Health Science olarak beslenme üzerine yeni bir yol çiziyoruz. 


Tüketicilerin ve hastaların sağlık durumunu iyiye götüren ve hastalıkların üzerine eğilen beslenme tedavilerinin rolünü geliştiriyoruz. Beslenme çözümleri sunarken temel amacımız milyonlarca kişinin hayat kalitesini artırmak ve onlara umut olmak.

Siz de sağlığın rotasını değiştiren bir yolculuğun kariyer anlamında bir parçası olun.

Vanessa
VANESSA ALMEIDA
É por meio do marketing, associado a uma equipe dedicada e multitask, que hoje encantamos os consumidores e fazemos com que acreditem e valorizem as nossas marcas. Nós somos apaixonados pelo que fazemos, acreditamos nos nossos produtos e no impacto positivo que a nutrição tem na vida das pessoas.
Samela
SAMELA VIANA
A NHSc continuamente estimula e valoriza o desenvolvimento técnico/científico de cada funcionário para manter o seu compromisso com a saúde. Como nutricionista e apaixonada pela ciência, isso é o que me motiva e inspira diariamente no trabalho.
Monica
MONICA MEALE
Em NHSc, nós acreditamos fortemente que a Nutrição pode ter um impacto positivo na vida das pessoas, não apenas na Saúde, mas também durante as condições da doença. Nossa equipe é desenvolvida e preparada para identificar como aplicar as melhores soluções de nutrição para cada situação.
Mariana
MARIANA LEMOS
Trabalhar em Nestlé Health Science nos inspira dia a dia, para realização de projetos inovadores de produtos e serviços.
Ionah
IONAH KOCHEN
Após 1 ano na divisão de Consumer Care em NHSc, sinto-me orgulhosa de participar da construção de uma plataforma de produtos, marcas e comunicação que sejam soluções nutricionais para melhorar a qualidade de vida das pessoas, engajar os consumidores e fazer a diferença em suas vidas com nossas marcas.
Fernanda
FERNANDA TARTARELLA
Adoro fazer parte do time Nestlé Health Science! Aqui somos positivamente desafiados, impulsionando nosso crescimento profissional e oportunidades de aprendizado. Além disso, é muito inspirador impactar a vida das pessoas de uma maneira tão positiva.
career-accelerate
BULUŞLARI HIZLANDIRMA


Tüm dünyada tüketicilere, hastalara ve sağlık sistemlerine anlamlı değişiklikler kazandırmak.

career-innovate
ETKİLİ YENİLİKLER


Burada farklı görüşler bilim kadar değerlidir ve yeni fikirler her yerden, herkesten gelebilir.

career-change-patient
HASTALARIN ve TÜKETİCİLERİN YAŞAMLARINI DEĞİŞTİRME


Nerede olursa olsun ihtiyacı olan kişilere gerekli beslenme tedavileri sağlamak.ÇALIŞANLARIMIZ


 

Çalışanlarımızın Gastrointestinal, Kritik Bakım / Cerrahi, Onkoloji, Sağlıklı Yaşlanma, Besin Alerjisi,Obezite, Beyin Sağlığı, Pediyatri gibi farklı alanlarda yeni keşifler yapmaya yönelik eğilimleri vardır. Ekibimiz, doktorların hastalarının beslenme ihtiyaçlarını karşılama konusundaki düşüncelerini ve tüketicilerin kendi sağlıklarını doğru yönetmesine yönelik bakış açılarını değiştirmektedir.

 

 

Nestlé Health Science’da kariyerinizde ilerlemek için fırsatlarınız olacak. Aynı zamanda;

  • Sağlığın rotasını değiştirmeyi misyon edinmiş yeni sınıf bir sağlık-bilim şirketine katılma,
  • Beslenme ve ilacın güçlü kombinasyonun bir parçası olma,
  • İnsanların beslenmeye bakış açısını değiştirmeye yardımcı olarak yeni ve dönüşümsel bir değer yaratma fırsatı elde edeceksiniz.