Vital Proteins - Collagen Products - Clean Labels & Quality Ingredients

VITAL İLE
İÇİNDEKİ IŞIĞI KEŞFET

VITAL PROTEINS SİZE NE SUNAR?
Arama
Kimyasal İçermeyen İşletme Süreci

Kolajeni işlemek için kimyasal maddeleri kullanmak yerine saflaştırılmış su, proteolitik enzimler (proteinleri parçalayan besin ögeleri) ve sıcak basınçlı havayı kullanıyoruz.

Vegan
Kolay Kullanım

Sadece 1 ölçek (10 g) kolajeni 200 ml suya ekleyin, karıştırın ve tadını çıkarın! Collagen Peptides'in tadı yoktur, sıcak veya soğuk içeceklerde kolayca çözünebilir. Topaklanma yapmaz. *11 yaş ve üzerinde, 1 ölçek (10 g) ürünün 200 ml sıvı ile iyice karıştırılarak,günde 1 defa kullanılması önerilir.

Sıcak içecekler
Arama
Bağımsız Olarak Test Edilmiştir

Kolajen ürünlerimiz; tarım ilaçları, raktopamin, glifosat, hormonlar ve antibiyotikler için bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilmiştir.

Vital Proteins ’e hoş geldiniz.
Jennifer Aniston Vital Proteins’i kullanıyor

“Kolajen her şeyi bir arada tutan proteindir. Bu nedenle yıllar önce Vital Proteins®’i kullanmaya başladım. Şimdi ise, markanın Yaratıcılık Yöneticisi olarak bu markanın daha büyük bir parçası olmak bana çok heyecan veriyor.”

- Jennifer Aniston

KOLAJEN NASIL KULLANILIR?

Ürünlerimizin (özellikle hidrolize kolajen peptitimizin) güzelliği her türlü yemeğe ve içeceğe eklenebiliyor olmasıdır. Kolajen Peptitimizi kahvenize, suyunuza, ağır ateşte pişen yemeklerinize ilave edebilirsiniz. Sıcak ve soğuk içecekler ile (yemeklerde) çözünebilir.

...

Sığır kolajenimiz kısmen hidrolizedir, bu da sadece sıcak sıvılarda çözüldüğü ve soğuk sıvılarda sertleştiği anlamına gelir.

Devamı Okumak İçin Tıklayınız