Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
İnsanlar Dünyamız

Hakkımızda

Beslenme bilimini benimsemenin, sağlığımızı yönetme şeklini değiştireceğine inanıyoruz.

Bizim Hikayemiz

Bizim Hikayemiz

2011 yılında beslenmenin gücüne tutkuyla bağlı kişiler tarafından kurulan Nestlé Health Science, onlarca yıllık çalışma ve özveri üzerine inşa edildi.
Bugüne kadar şirket olarak çok şey değiştirdik, ancak daha sağlıklı yaşamlara olan bağlılığımız kesinlikle değişmedi. Yeni doğan bebekten en yaşlı insana kadar, en çok ihtiyaç duyulan yerde beslenme desteği sağlamaya devam ediyoruz.

Ve bunu başarmanın yolu bilimden geçiyor. Sağlık çalışanları ile birlikte çalışarak kapsamlı araştırma ve geliştirmelerin sonucunda yeniliğe odaklanarak, beslenme alanındaki en son gelişmeleri dünyaya sunuyoruz.
Vizyonumuz; hastaların, doktorların, hemşirelerin, kısaca hitap ettiğimiz bütün insanların ihtiyaçlarına verdiğimiz büyük önemi yansıtmaktadır.Bu bizim sözümüz..

Sağlıklı Yaşamlar, Sağlıklı Gezegen

Sağlıklı Yaşamlar, Sağlıklı Gezegen

Ürünlerimizi sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak üretiyoruz.
2020'de tüm fabrikalarımız çöp sahası atıklarını sıfıra indirdi ve son on yılda sera gazı emisyonlarımızda ve su kullanımımızda büyük düşüşler sağladık.

2025 yılına kadar, ambalajlarımızın her bir parçasını geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir hale getirirken tüm şirketimizi yenilenebilir enerjiyle çalıştırmayı hedefliyoruz.
Ayrıca Garden of Life ve Nuun gibi karbon nötr markalarını sunarken gerçek gıdalar kullanarak hastalarımız ve tüketicilerimiz için sürdürülebilir seçenekler sunuyoruz.

Büyüme Hedefimiz

Büyüme Hedefimiz

Bilime dayalı olarak sağlık yönetiminin seyrini değiştirmek amacıyla beslenmenin tedavi edici rolünü bugün ve yarınlar için geliştirmekte ve odağımıza almaktayız. 140'tan fazla ülkede bu amaca hizmet eden markamız mevcut, ancak bununla yetinmiyoruz.Dünya çapında büyümeye devam ederek ve sürekli olarak en son beslenme yenilikleri üzerinde çalışarak, beslenme bilimindeki liderliğimizi kanıtlıyor ve daha fazla insanın sağlık yönetiminin seyrini değiştirmeyi hedefliyoruz.
Yapılanmamız

Yapılanmamız

Nestlé health Sicence Nestlé içerisinde küresel olarak yönetilen bir şirkettir. Beslenme, sağlık ve alanında kilit bir rol oynuyoruz. Bu, Nestlé Grubu'nun tüm büyük kaynaklarından faydalanırken kendi fırsatlarımızı takip etme özgürlüğüne sahip olduğumuz anlamına geliyor.Yeni ortaklıklar kuruyor, bizimle benzer hedeflere sahip şirketlere yatırım yapıyor ve küresel portföyümüzü tamamlayan şirketler satın alıyoruz. İsviçre, Vers-chez-les-Blancs'taki Nestlé Araştırma Merkezi'nde faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde pazar düzeyinde genel merkezimiz var.

Uzman Ekibimiz

Uzman Ekibimiz

Yeni doğan bebeklerden en yaşlı insanlara kadar her yaş için beslenme çözümleri sağlıyoruz. İster aktif yaşam tarzlarında beslenme boşluklarını doldurmak isteyenler, isterse belirli koşullar için özel beslenmeye ihtiyaç duyan kişiler olsun, onlara sağlıklarını korumak ve iyileştirmek için ihtiyaç duydukları beslenme ürünlerini sunuyoruz. Medikal beslenmeden aktif yaşam tarzı beslenmesine ve farmasötik çözümlere kadar uzanan uzmanlığımızla, bireysel ihtiyaçlar için en iyi seçenekleri geliştirmek adına küresel bir sağlık hizmeti sağlayıcıları, sağlık tesisleri, eczacılar, akademisyenler ve araştırmacılar ağıyla birlikte çalışıyoruz.
Tüm dünyada sağlıklı yaşamlar

Tüm dünyada sağlıklı yaşamlar

Kendini beslenmenin gücüne adamış 11.000 kişilik bir ekip tarafından sizlere ulaşan ürünlerimizi 140'tan fazla ülkede bulabilirsiniz.. Ürünlerimizi en son teknolojiyle üreterek geniş bir bilimsel araştırmacı ve geliştirici ağıyla çalışıyoruz. Dünya çapında 18 fabrika, küresel tedarik zincirimiz sürekli büyüyor.

Müşterilerimizin ülkeden ülkeye farklı ihtiyaçları ve tercihleri ​​var, bu nedenle ürünlerimizi herkesin gereksinimlerini karşılayacak şekilde uyarlıyoruz. Avrupa, Çin ve ABD'deki Ürün Teknolojisi Merkezlerimizle, yerel çözümlerle uyum sağlamaya her zaman hazırız.
 

 

 

Liderliğimiz

Sedat Öztürk

BEO Nestlé Health Science Türkiye • General Management

Bizimle çalışmak İster misiniz?

Nestlé Health Science'da kariyer fırsatı

GÜNCEL İŞ POZİSYONLARINA BAK