Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Vizyon İşbirliği

İş Ortaklarımız ve Yatırımlarımız

Beslenme biliminde yenilikçi fikirler, yeni nesil araştırmalar ve çığır açan ürünler.

Nuun Hydration logo
Nuun

Nuun, vucudunuzun ihtiyacı olan suyu içtiğinizde hayattan en iyi şekilde yararlandığınıza inanıyor. Nuun, efervesan fonksiyonel hidrasyon tabletleri ve elektrolitler ile doludur.

The Bountiful Company logo
The Bountiful Company

The Bountiful Company, bilim ve doğanın kesişim noktasında çalışan, küresel beslenmede tam anlamıyla bir liderdir. Satın aldığımız markalar: Nature's Bounty, Puritan's Pride, Solgar, Esther-C, Osteo Bi-Flex ve Sundown

Mevalia and ComidaMed logo
Mevalia and ComidaMed

Mevalia ve ComidaMed'in , Doğumsal Metabolizma Hastalıkları ve inek sütü proteini alerjisi yönetimine, gıdaların yardımcı olacağına inanmaktadır. Daha önce Dr Schär'ın bir parçası olan bu ürünler artık Vitaflo'nun portföyünü tamamlamakta. Uygun su alımıyla hayattan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için daha fazla seçenek ve çeşitlilik sunarak tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı olmaktadır. Efervesan etkili hidrasyon tabletlerinin elektrolitler ve temiz bileşenlerden oluşan içeriği, şeker ve kalori bakımından düşüktür.

Bodymed logo
Bodymed

Bodymed, insanların sürdürülebilir bir şekilde kilo vermesine yardımcı olmak için özel çevrimiçi programlar sunuyor. Ayrıca Almanya, Avusturya ve İsviçre genelinde 1.350 merkezde medikal bakım hizmeti sunuyor. Bodymed Hepafast, Sanafit ve Hepabiyotik gibi markalarla kendi ürün yelpazesine sahip.

FDGard, IBGard, Fiber Choice, REM Fresh

IM Health'den alınan bu markalar, gastroenterologlar ve uyku uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir.

Aimmune Therapeutics logo
Aimmune Therapeutics

Aimmune Therapeutics, potansiyel olarak yaşamı tehdit eden gıda alerjileri için tedaviler geliştiren bir biyofarmasötik iş birimidir. Aimmune Palforzia, 4-17 yaş arası çocuklarda anafilaksi de dahil olmak üzere yer fıstığına karşı alerjik reaksiyonların sıklığını ve şiddetini azaltmaya yardımcı olan ilk ve tek FDA ve EMA onaylı tedavidir.

Vital proteins
Vital Proteins

Vital Proteins, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kolajen pazarının lideridir ve sağlık ve güzellik için birinci sınıf takviyeler, içecekler ve gıda ürünleri sunan sağlıklı yaşam platformudur. Vital Proteins dünya çapında daha fazla tüketiciye zinde kalma yolculuklarında eşlik ederek küresel olarak büyümeye devam ediyor.

Zenpep

Zenpep, pankreasları yeterli enzim üretmediği için yiyecekleri normal şekilde sindiremeyen Ekzokrin Pankreatik Yetmezliği (EPI) olan kişileri tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. VIOKACE, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da bulunan başka bir pankreatik enzim preparatıdır.

Persona logo
Persona

Persona, kişiselleştirilmiş lider bir vitamin markasıdır. Bilime dayalı tescilli teknolojisi, binlerce araştırma çalışmasına ve şirketin Medikal Danışma Kurulunun uzmanlığına dayanmaktadır. Teknoloji, kişiselleştirilmiş beslenmeyi geliştirmek için her bireyin yaşam tarzını, geçmişini ve bireysel ihtiyaçlarını dikkate alır

Atrium Innovations logo
Atrium Innovations

Atrium Innovations, bilime dayalı beslenmenin geliştirilmesi, üretilmesinde dünya çapında yenilikçi bir markadır. Markaları arasında Garden of Life, Pure Encapsulations, Wobenzym, AOV, Douglas Laboratories, Genestra Brands, Klean Athlete, Minami Nutrition, Orthica, Pharmax ve Trophic bulunmaktadır.

Vitaflo logo
Vitaflo

Vitaflo, Doğumsal Metabolizma Hastalıkları, beslenme desteği ve böbrek hastalıkları gibi hastalığa özel ve yenilikçi klinik beslenme ürünleri geliştirmede ön saflarda yer almaktadır.

Caelus Health
Caelus Health

Kardiyo metabolik bozukluklar için takviyeler geliştiren Caelus Health ile stratejik bir ortaklığımız var. Araştırmaları, diyabet ve bazı karaciğer bozukluklarının erken müdahalesi ve beslenme yönetimi için spesifik mikrobiyotaya dayanmaktadır.

Codexis logo
Codexis

Codexis ile ortaklığımız, CodeEvolver protein mühendisliği platformunu genişletmemizi sağlıyor. Bu platform, gelecekteki yeniliklerimizi besleyecek yeni enzimler yaratmaya yardımcı olacak. Fenilketonüriyi yönetmeye yardımcı olmak için ağızdan alınan bir enzim olan Codexis'in CDX-6114'ünü lisanslama seçeneğimizi kullandık.

DBV logo
DBV

Bebeklerde inek sütü proteini alerjisini teşhis eden aracı geliştirmek ve pazarlamak için DBV ile işbirliği yapıyoruz

Epitomee Medical logo
Epitomee Medical

Epitomee ile ortaklığımız, yeterli ve dengeli kilo kontrolünü teşvik etmek, sağlığı iyileştirmek amacıyla yenilebilir bir polimer bazlı ürünün geliştirilmesini ve ticarileştirilmesini kapsar. Bu yenilik, hastalar üzerinde önemli olumlu etkileri olan bir dizi çalışmada etkinlik ve güvenlik test edilmiştir.

G3 Pharmaceuticals logo
G3 Pharmaceuticals

G3 Pharmaceuticals ile olan işbirliğimiz, kalp yetmezliği ve kronik böbrek hastalığı gibi galektin-3'e bağlı durumların yönetimi için oral kullanımlı karbonhidrat galektin-3 inhibitörlerinin araştırma ve geliştirmesini kapsamaktadır.

Senda Biosciences logo
Senda Biosciences

Senda, Flagship Pioneering tarafından finanse edilen bir terapötik platformdur. Yeni bir bilim alanı olan Intersystems Biology'ye dayalı yeni ilaçlar geliştirmek için çalışır. Obeziteden glisemiye kadar çeşitli metabolik durumlar için yeni beslenme tedavileri geliştirmek adına Senda ile ortaklık yapıyoruz.

Seres Therapeutics logo
Seres Therapeutics

Seres ile, tekrarlayan Clostridium difficilie enfeksiyonu için Seres'in araştırma amaçlı oral mikrobiyom tedavisi olan SER-109'u ortak olarak ticarileştirmek için özel bir anlaşmamız var. Onaylanırsa, FDA onaylı ilk mikrobiyom tedavisi olacaktır. SER-109'u ABD ve Kanada'da ortak ticarileştirme anlaşması, şirketler arasındaki mevcut stratejik işbirliğinin genişletilmesini temsil ediyor. Seres'in ABD ve Kanada dışında CDI ve inflamatuar bağırsak hastalığına yönelik araştırma tedavileri için zaten ticari haklarımız var ve bu genişleme ile Nestlé Health Science, SER-109'da Seres'in küresel işbirlikçisi oluyor.

Valbiotis logo
Valbiotis

Valbiotis ile Tip 2 Diyabet geliştirme riskini azaltmak, yenilikçi ve patentli bir ürünün geliştirilmesi için stratejik bir ortaklığa girdik. TOTUM-63, prediyabetik kişilerde Tip 2 Diyabet geliştirme riskini azaltmak için özel olarak tasarlanmış beş bitki özünün bir kombinasyonudur.

Amazentis logo
Amazentis

Amazentis ile birlikte yeni bir besin maddesi ürettik: Mitokondrinin işleyişini iyileştiren ilk doğal biyoaktif Urolithin A. Bir hücreden yaşlanmayı ve hasarlı mitokondriyi temizleyen bir süreç olan mitofajiyi aktive ederek çalışıyor. Amazentis'te bir öz sermaye hissemiz ve dünya çapında ürünlerimizde patentli Urolithin A'yı kullanma haklarımız var.

Axcella logo
Axcella

Axcella, metabolizma düzensizlikleri için tedavilerin araştırılması ve geliştirilmesinde öncüdür. AXA Geliştirme Platformu, diğer hedef alanların yanı sıra karaciğer, kas ve kan programlarıyla zengin bir AXA Adayları hattı üretti.

Before Brands logo
Before Brands

Before Brands, erken çocukluk dönemi alerjilerini önleme konusunda uzmanlaşmıştır. Azınlık hissemizle, şirketin SpoonfulOne ürünlerini ABD dışında satma münhasır haklarını elde ettik ve gelecekte kalan tüm hisseleri satın alma opsiyonuna sahibiz.

Cerecin logo
Cerecin

Cerecin, beyin sağlığı çözümleri ve terapötikleri geliştirmeye odaklanmıştır. Cerecin'in öncü bileşiği tricaprilin, beyne alternatif bir enerji substratı sağlayarak Alzheimer hastalığı ile ilişkili metabolik açığı giderir.

Enterome logo
Enterome

Enterome, inflamatuar bağırsak hastalığı (IBD), kanser ve metabolik hastalıklar gibi mikrobiyomla ilgili hastalıklarda kişiselleştirilmiş tedavileri destekleyen yeni farmasötik teşhislerin geliştirilmesinde öncüdür

Flagship ventures logo
Flagship Pioneering

Flagship Pioneering ile ortaklığımız, beslenme sağlığı üzerinde çalışan yeni kurulan girişimleri desteklemeye odaklanıyor ve bize Flagship'in yenilikçi anlayışı ve teknolojilerine erkenden tanımamızı sağlıyor. Ana odak noktamız, beyin, gastrointestinal ve metabolik sağlıkla ilgili yeni beslenme tedavisinde çığır açan teknolojiler geliştiren girişimci şirketlere yatırım yapmaktır.

Phagenesis logo
Phagenesis

Farinksi elektriksel olarak uyaran yenilikçi bir cihazla disfajiyi tedavi etmek isteyen bir İngiliz şirketi olan Phagenesis'e yatırımımız bulunuyor.

Procise Dx logo
Procise Dx

Procise Dx'in tescilli teknolojisi, immünolojik testlerde hız ve miktar tayini sağlar. Teknoloji, gastroenterologların 5 dakikadan daha kısa sürede ve laboratuvar kalitesinden ödün vermeden tedavi kararları vermelerini sağlar.

Dikey Vitamin Group

Dikey Vitamin Grup, Türkiye'nin lider ve en hızlı büyüyen doğrudan tüketiciye yönelik vitamin mineraller ve aktif beslenme alanında ürünler sunan bir şirkettir.Zindeliğe odaklanan şirket, kendi markalarının yanısıra, pazardaki birçok markanın dağıtımını ve kontrolünü sağlayan güçlü bir oyuncudur.