Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Bilim Hayat

Uzmanlığımız

Doğru beslenme hayatları değiştirebilir.
Bu alandaki uzmanlığımız ile derinlemesine çalışıyoruz ve yaptığımız her işin merkezinde bilim yer alıyor.

Her yerde beslenme yoluyla sağlığı iyileştirme fırsatlarını görüyoruz. Vitaminler, mineraller, takviyeler, medikal beslenme ve medikal çözümler de dahil olmak üzere aktif yaşam tarzı beslenmesi konusundaki uzmanlık alanlarımız bilime dayanmaktadır ve sağlığın her yönünü kapsar: önleme, bakım ve tedavi.

Tüketicilerin ve sağlık profesyonellerinin sağlık yönetimine yaklaşım biçimini yeniden tanımlıyoruz. Gıda alerjileri, metabolik sağlık, gastrointestinal sağlık, sağlıklı yaşlanma ve yetişkinlerde akut bakım gibi alanlara odaklanarak, beslenmenin gücünü ortaya çıkarmak için kapsamlı araştırma ve geliştirme ağlarımızdan yararlanıyoruz. Yaşam yelpazesinde sunduğumuz geniş çözüm yelpazemizin ortak bir paydası var: insanların hayatlarını en iyi şekilde yaşamalarına yardımcı olan bilime dayalı ürünler sunuyoruz.

Sağlığınızı iyileştirmek istiyorsanız veya daha da iyi beslenmeye ihtiyacınız var ise, aktif yaşam tarzı beslenme portföyümüzde bu ihtiyaçlarınızın yanıtlarını bulabilirsiniz. İnsanlara vitaminler, mineraller ve takviyeler yoluyla zaten temelde sağlıklı olan yaşamlarını iyileştirme fırsatları sunuyoruz. Sağlıklı yaşam sadece bir trend değil, bir yaşam biçimidir ve bu sağlıklı yaşam yolculuğunuzun her adımında yanınızdayız.Dünya çapındaki markalarımız, beslenme açığını doldurması gereken insanlardan özel beslenme programı gerektiren sıkı sporculara kadar her kitleyi destekliyor. Hayatta bazen diğer insanlardan daha fazla beslenme desteğine ihtiyaç duyduğumuz özel zamanlar vardır. Bu beslenme desteğini yetersiz beslenme, kilo yönetimi, sindirim sorunları ve daha fazlası gibi belirli sağlık sorunlarıyla uğraşan kişilere sunuyoruz. Ürünlerimizin kökleri bilime dayanmaktadır ve belirli ilgi alanları için özel olarak geliştirilmiştir.

Yeterli ve dengeli beslenme yaşamı değiştirebilir – medikal beslenme portföyümüzü bu inanç etrafında geliştirdik. Ürünlerimiz, sağlıklarını korumak veya iyileştirmek için belirli medikal durumları veya hastalıkları olan kişileri destekler. Buna gıda alerjisi olan bebekler,tüple beslenen çocuklar, yoğun bakım hastaları, Crohn Hastalığı olan kişiler veya diğer birçok medikal durum buna dahildir. Ekiplerimiz, ürünlerimizi sürekli olarak yenilemek ve iyileştirmek için araştırmacılar, sağlık uzmanları, hastalar ve kendi iş ortaklarımız ile birlikte çalışmaktadır. En iyi sonuçlar yalnızca her zaman bilimden gelebilir ve bilime bağlılığımız sarsılmazdır.