Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
Amaç Tutku

Çalışanlarımız

Nestlé Health Science'da sağlıklı yaşamları güçlendirmek için bize katılın.

Senin fırsatın

Senin fırsatın

Nestlé Sağlık Bilimi benzersiz bir iş alanıdır ve biz de bize katılacak benzersiz çalışanlar arıyoruz. Dünya çapında beslenmenin hayatları değiştirebileceği konusunda tutkulu olan 11.000'den fazla çalışma arkadaşıyız.

Bize katıldığınızda, sağlık sistemi konusunda bir fark yaratma fırsatına sahip olacaksınız. Yenilik yapacaksınız – Yeni fikirler şirket içinde herhangi bir zamanda herhangi birinden gelebilir. Ve dünya çapında farklı disiplinlerden, işlevlerden ve ülkelerden insanlarla işbirliği içinde çalışarak, hastaların ve tüketicilerin hayatlarını değiştireceksiniz.

Bizim amacımız

Bizim amacımız

"Biz sadece bir işletme değiliz. Beslenme yoluyla daha sağlıklı yaşamları güçlendirme tutkusunu paylaşan küresel bir insan grubuyuz. Bizi motive eden şey hastalar, doktorlar, hemşireler, kısaca hitap ettiğimiz bütün insanlar için yarattığımız farktır.

Değerlerimizin kökleri saygıya dayanır: başkaları için, çeşitlilik ve gelecek için. Tek bir ekip olarak birlikte çalışarak, yaşam yelpazesindeki tüketiciler ve hastalar için sağlıklı yaşamın sürdürülmesinden, hastalıklardan korunmaya ve tedaviye kadar çözümler sunuyoruz.
Çalışanlarımız

Çalışanlarımız

Nestlé Health Science'ın tek ve ortak bir amacı bulunuyor. Yeni mezunlar, profesyoneller ve kıdemli liderler için geniş bir kariyer fırsatları yelpazesine sahip çeşitlilikte bir şirkettir.

Aktif yaşam tarzı beslenme, medikal beslenme ve ilaç işletmelerimizde organizasyon genelinde, beslenmedeki en son yenilikleri keşfediyoruz. Şirketimizde bunun için doğrudan çalışan sağlık profesyonelleri, bilim adamları, araştırmacılar ve medikal uzmanlarımız bulunuyor. Tedarik zincirlerimizde, fabrikalarımızda ve operasyonlarımızda, iş arkadaşlarımız güvenlik ve sürdürülebilirliğe odaklanan ürünlerin tedariğini sağlar. Pazarlama, dijital ve e-ticaret ekiplerimiz ise tüketicilere, hastalara ve sağlık hizmeti sağlayıcılarına ulaşmanın en iyi yollarını bulmak için çalışırlar. Bizi birleştiren şey, beslenme bilimi aracılığıyla yaşamları değiştirme tutkumuzdur.
Çalışma yöntemlerimiz

Çalışma yöntemlerimiz

Mevcut işlerimizle ve yeni satın almalarımız ile inşa edilmiş, güçlü bir büyümeye sahip hızlı hareket eden bir kuruluşuz. Ve bu çeviklik çalışma şeklimize de yansıyor. Bize katılırsanız, cesur hamleler yapmanızı isteriz: İnsanların beslenme çözümlerinden sağlık yönetimine kadar her şeyi nasıl gördüklerini keşfedecek ve yenilikler için sizde meydan okuyacaksınız. Burada her şeyi yapabilir bir tavır ve tutkuyla uygulayın.

İşbirliği ve ekip çalışması başarımızı inşa etti. Yeni fikirlere açığız ve her zaman en iyi sonuçları üretmek için çalışanlarımızın farklı geçmişlerini ve deneyimlerini bir araya getirmeye çalışıyoruz. Çok sayıda fırsatımız var, bu yüzden gerçekten önemli olan amacımıza, hastalar, doktorlar, hemşireler, kısaca hitap ettiğimiz bütün insanlar için yeni çözümler bulmaya odaklanıyoruz.
Senin kariyerin

Senin kariyerin

Büyüdükçe iş arkadaşlarımızın kariyerlerini bizimle büyütmelerini istiyoruz. Kariyerinize Nestlé Health Science içerisindeki kapsamlı iş alanlarından: aktif yaşam tarzı beslenme alanında, medikal beslenme veya ilaç alanlarından birinde başlasanız da, farklı iş alanları için önünüzde çok çeşitli fırsatlar olacak.

Tüketicilerin ve hastaların daha sağlıklı yaşamalarına yardımcı olma tutkunuz olduğunda, Nestlé Health Science'daki kariyeriniz sizi her yere götürebilir.