Üye Yurtdışı Aktarım Açık Rıza Metni

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) veya “Şirket”) olarak, https://www.nestlehealthscience.com.tr/ adresli internet sitemizde (“İnternet Sitesi”) üyeliğiniz kapsamında kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) çerçevesinde veri sorumlusu olarak işliyoruz. 

Kişisel verilerinizin işlenmesi ve Kanun kapsamındaki haklarınız hakkında detaylı bilgi edinmek için Nestlé Health Science Kampanya Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

Nestlé olarak aşağıda belirtilen kişisel verilerinizi Grup Şirketleri ile ortak sistem ve uygulamaların kullanılması, iş süreçlerimizin yürütülmesinde Grup Şirketlerinin desteğinin alınması, Grup Şirketleri politika ve kurallarına uyumluluğun sağlanması ile bu kapsamda denetleme ve raporlama faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla yurt dışındaki Grup Şirketlerimize; yurt dışında yerleşik üçüncü taraflardan (örneğin, bilgi teknolojileri altyapı desteği sağlayan firmalar) ürün/hizmet alımı amacıyla yurt dışındaki tedarikçilere aktaracağız.

Aktarılacak Kişisel Verileriniz: 

  • Kimlik (ad – soyadı)
  • İletişim (e-posta adresi)
  • Üyelik Bilgileri (üyelik tarihi, hesap bilgileri)
  • İşlem Güvenliği (IP adresi bilgileri, internet sitesi erişim log kayıtları)

Kişisel verilerinizin yurt dışına aktarılmasına onay veriyorsanız, ilgili kutucuğu işaretlemenizi rica ederiz.