Hakkımızda

Vitaflo, 20 yılı aşkın bir süredir doğumsal metabolik hastalıklar, beslenme desteği ve böbrek hastalığı gibi özel durumlar için inovatif, uzmanlaşmış klinik beslenme ürünleri geliştirmede öncü konumda olan bir markadır.

Uzmanlarımız, özelleşmiş beslenme ürünlerinin üretiminde 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Dünyanın önde gelen fikir liderleriyle ve hastalarla ortak çalışan Vitaflo'nun amacı, hasta için en kabul edilebilir ürünlerin erişilebilir olmasını sağlayarak, en son araştırmalarla modern yaşam tarzı gereksinimlerini birleştiren ürünler yaratmaktır.

Vitaflo'nun araştırma ve geliştirme ekibi, en güncel ve tüketici dostu ürünleri sunmak amacıyla en yeni süreç teknolojisini, hammadde ve ambalajı kullanmaya özen göstermektedir. Vitaflo, ürünlerine yönelik klinik çalışmaları tüm dünyadaki öncü merkezlerde yürütmektedir.

Vitaflo'nun kalite güvence bölümü ürünün, ürün geliştirmeden tüketiciye ulaştırılmasına kadar olan her aşamada en yüksek standartların uygulanmasını sağlar.

Sürekli olarak değişen bir dünyada yaşıyoruz. Vitaflo müşteri ihtiyacını karşılamak için çalışan bir firmadır. Hastaların gereksinimlerini karşılamak için sürekli kendini geliştiren Vitaflo, hastalara seçme olanağı sunan ve kısıtlayıcı, tedavi edici beslenmeye (terapötik diyetlere) uyum göstermelerinde onlara yardımcı olan ürünler geliştirmeye devam etmektedir.
YOLUMUZ